O NAS


20

LAT DOŚWIADCZENIA

320

OBSŁUGIWANYCH KLIENTÓW

50000

FAKTUR ROCZNIE

10000

WYPITYCH KAW

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to codzienne zmaganie się z nowymi wyzwaniami. Wzrost znaczenia firm konkurencyjnych, pojawianie się na rynku nowych produktów i usług, zmiany regulacji podatkowych to czynniki, które wymuszają na przedsiębiorcach zachowanie czujności. Śledzenie dokonujących się zmian rynkowych wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy. Jako alternatywne, tańsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, polecamy Państwu skorzystanie z usług, które oferujemy. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości. W czasie gdy nasze biuro rachunkowe zajmuje się sprawami księgowymi, kadrowo-płacowymi oraz analizami i raportami, Klienci którzy powierzyli nam swoje sprawy, mogą koncentrować się na opracowywaniu i wdrażaniu dróg rozwoju własnej firmy.

Właściciel firmy od 20 lat zajmuje się prowadzeniem księgowości firm o różnych profilach. Posiada Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 2887/97, które uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wykonywania zawodu księgowego.

Adresatami naszej oferty są firmy o dowolnej wielkości i różnym profilu działalności. Nasze biuro rachunkowe, znajdujące się we Wrocławiu, obsługuje firmy należące zarówno do osób fizycznych, jak i do spółek. Zakres oferowanych usług obejmuje reprezentację klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Działając zawsze według obowiązujących przepisów prawnych, dążymy do maksymalnego obniżenia obciążeń podatkowych naszych Klientów.

Godne zaufania i renomowane biura rachunkowe powinny być członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jest to jedna z najstarszych i największych w Polsce Instytucji, która skupia wokół siebie przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska księgowego. Prezesem zarządu stowarzyszenia jest prof. dr hab. inż. Zbigniew Luty z Uniwersytetu Ekonomicznego. Zadaniem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce jest m. in. weryfikacja kompetencji swoich członków. Miło nam poinformować, że jesteśmy członkiem tego elitarnego klubu zrzeszającego najlepszych księgowych w Polsce.

Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne doradztwo w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności. Zapraszamy klientów z Wrocławia i okolic!